פיתוח תורות מכירה מנצחות

אחד מהמפתחות המרכזיים בהצלחה של מחלקת מכירות היא תורת המכירות שלה. תורת מכירות כתובה, הכוללת את כל תהליך המכירה, עקרונות המכירה, תסריטי שיחה לכל שלבי תהליך המכירה, תשובות להתנגדויות לקוח ועוד. תורת מכירות מהווה נכס ארגוני חשוב מאין כמוהו, המאפשר ייצור תוצאות עקביות לאורך זמן.

כשאנו מתחילים לעבוד עם לקוח חדש, אנחנו בדרך כלל נתקלים במצבים הבאים:

זה בסדר גמור שלכל איש מכירות יש את הסגנון שלו ואת אופן המכירה שמתאים לו, אולם לצד זאת יש עקרונות שכדאי לשמור עליהם, וכמו כן, גם אם כל אחד מאנשי המכירות בסופו של דבר יבחר את הדרך שמתאימה לו – כדאי לתת לו את כל הידע הארגוני בנוגע למכירות בצורה מרוכזת, כדי שהוא יוכל לבחור במה להשתמש ובמה לא.

תורת מכירות כתובה מאפשרת לכם:

ב GROW  אנו מתמחים בפיתוח תורות מכירה ותסריטי שיחה למוקד מכירות ברמה הגבוהה ביותר. כאלו שבאמת נותנים ערך מוסף לצוות ומאפשרים להם למכור טוב יותר, בין אם זה תסריט לטלמרקטינג, תסריט שיחה לתיאום פגישה, או תורת מכירות למכירות פרונטליות.

במהלך השנים כתבנו מאות רבות של תסריטי שיחה ותורות מכירה, למגוון רחב מאד של ארגונים וחברות במשק, ואנחנו גאים להגיד שזו אחת מנקודות החוזקה הייחודיות ביותר שלנו.

רועי ישורון, מנכ"ל החברה, הנו יועץ מכירות מהותיקים והמוכרים בישראל, והוא ידוע כמומחה לפיתוח תורות מכירה אפקטיביות, שמאפשרות לקיים שיחת מכירה מנצחת, ולהגדיל מכירות במהירות.

אם גם אתם רוצים תורת מכירות מנצחת, שתוכל לקחת את הצוות שלכם קדימה – תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם.

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון ולהשאיר פרטים כאן.
מבטיחים לחזור אליכם בהקדם.