אודות

חברת GROW מתמחה בהגדלת מכירות בחברות ובארגונים, ומציעה למגוון רחב של לקוחות, בארץ ובעולם, את השירותים הבאים:  

היועצים והמאמנים שלנו, הנם בעלי ניסיון רב בייעוץ ובהדרכה, לצד רקע בניהול מכירות ובעבודת שטח בתחום המכירות, ובשורה התחתונה – יודעים לייצר הגדלת מכירות בעסק.

את הצוות מוביל מנכ"ל החברה, רועי ישורון, יזם, מאמן ויועץ עסקי, מהמובילים בישראל, ומומחה להגדלת מכירות בחברות מעל שני עשורים. במהלך השנים, סייעו רועי וצוות היועצים והמאמנים שלו לחברות ולעסקים רבים להגדיל את מחזור המכירות בסכום מצטבר של למעלה ממיליארד שקל !!  

אנחנו מתייחסים למכירות במלוא הרצינות, ברמה כמעט מדעית, כאשר המטרה שלנו היא לייצר עבור לקוחותינו מערכי מכירות משוכללים, שעובדים לאורך זמן. המיקוד שלנו הוא לא בפעולות קצרות טווח שיגוועו לאחר מספר חודשים, אלא בהגדלת מכירה שמבוססת על יצירת תשתית מדויקת במחלקת המכירות, שמספקת תוצאות עקביות לאורך שנים.  

בין אם מדובר בהקמת מערך מכירות מקצועי חדש, או בהשבחת מערך קיים, אנו דואגים להתאים את השירות לכל אחד מלקוחותינו באופן ספציפי, לאחר שלמדנו את עולם התוכן לעומק וביסודיות, כדי להתאים את הפתרון באופן מלא.

המוטיבציה שלנו להגדלת מכירות נובעת מתוך חזון החברה שלנו שהוא להגדיל את הטוב בעולם.
GROW מסייעת להגדיל את הטוב בעולם, על ידי ארבע פעולות:  

1

אנו מסייעים לחברות ולארגונים שעושים טוב בעולם להגדיל את המכירות שלהם, ומכאן – את הטוב שהם עושים. אם סייענו לדוגמה לעמותת עזר מציון להגדיל את מאגר מח העצם ללמעלה ממיליון דגימות, לא רק סייענו לגייס כסף – אלא עזרנו בהצלת חיים.

2

אנו מלמדים אנשי מכירות למכור באופן ישר: בלי שקרים ובלי עיגולי פינות. מכירות איכותיות שמבוססות על מסירת מידע מדויק ואמין, ומייצרות תוצאות יוצאות דופן.

3
אנו מספקים לאנשים כלים מתקדמים להפוך לאנשי מכירות טובים יותר ולמנהלים טובים יותר, ומחזקים את המיינדסט של המודרכים והמתאמנים שלנו, באופן שישפיע עליהם לא רק בתפקיד הנוכחי, אלא גם בתפקידים עתידיים, ובחיים בכלל.
4
אנו תורמים בפועל לקהילה, בזמן ובכסף, על מנת לקדם תחומים שחשובים לנו.

רוצים להגדיל את המכירות?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות, ולעשות את הצעד הראשון בהזנקת המכירות שלכם קדימה.