לקוחות ממליצים

במהלך השנים ליווה צוות היועצים שלנו, ומנכ"ל החברה רועי ישורון, חברות וארגונים רבים בארץ ובעולם, וביניהם:

מכתבי המלצה

בס"ד

כשפנינו לרועי ישורון, המטרה שלנו הייתה להקים מערכים לגיוס תרומות, שישרתו אותנו לאורך זמן, בעקביות, ויאפשרו לנו לייצר תזרים שוטף של תרומות. 

בכל פרויקט משותף הקמנו מערך גיוס תרומות שונה: טלמרקטינג למגזר הפרטי, מערך גיוס תרומות מדלת לדלת, גיוס תרומות מהמגזר העסקי ועוד, כאשר רועי ישורון והצוות שלו מלווים אותנו כשותפים מלאים, החל משלב גיבוש האסטרטגיה, דרך תכנית העבודה, ועד ליישום בפועל.

החל משנת 2006, בה התחלנו לעבוד יחד, ועד היום, משך שני עשורים, רועי ישורון וצוות היועצים והמאמנים שלו סייעו לנו להגדיל את היקף התרומות פי כמה וכמה,  מה שאפשר לנו להרחיב את היקף הסיוע שלנו לחולים ולבני משפחותיהם, להגדיל את מאגר מח העצם שלנו בצורה משמעותית, ולהציל את חייהם של אלפי אנשים.   

צוות היועצים והמאמנים של חברת GROW עובדים ביסודיות ובשיטתיות, ומגלים מקצוענות ברמות הגבוהות ביותר בכל הקשור להגדלת מכירות.

אני סמוך ובטוח כי כל חברה וארגון שיעזרו בחברת GROW יזכו לשירות נפלא, ולתוצאות עסקיות מצוינות וממליץ עליהם בפה מלא.

משה שיף – מנהל תחום גיוס משאבים

רועי ישורון מחברת GROW וצוות היועצים והמאמנים שלו, ליוו אותנו לאורך השנים, בהתחלה בהקמת מחלקת מכירות מקצועית, ולאחר מכן בתחזוקה תקופתית, על מנת לשמור על הרמה הגבוהה לאורך זמן.

מה שמייחד מבחינתי את העבודה עם רועי והצוות שלו, זאת העובדה שהם ידעו לייצר עבורנו מערך מכירות מקצועי, עם תשתית מלאה של תורות מכירה, נהלים, דוחות וכל מה שמערך מכירות צריך, על מנת שנוכל לייצר תוצאות בעקביות, בלי להיות תלויים בהם.

מבחינת ידע במכירות, מדובר במקצוענים ברמה הגבוהה ביותר, בין אם מדובר בהדרכה, אימון או ייעוץ, הם מביאים איתם ניסיון של שנים, יכולות גבוהות, ולא פחות חשוב מזה – לב ענק ורצון אמיתי לעזור ולקדם.

אני ממליץ בחום על GROW ובטוח שכל מי שיעבוד איתם ייתרם, הן ברמה האישית והן ברמת הגדלת המכירות.

בברכה,

מתן בן שמחון, מנכ"ל מכללת ירין שחף
אשמח להמליץ באופן אישי 0528880807

רועי ישורון מלווה את העובדים והמנהלים במכללה האקדמית תל חי החל משנת 2012.

במהלך שנים אלו נתן לנו רועי יעוץ, הדרכה, ואימון למגוון יחידות במכללה החל מעובדי שרות, דרך עובדי מכירות ועד למנהלים.

בתקופת העבודה המשותפת קיבלו המנהלים והעובדים כלים רבים לעבודה ולחיים: שרות, מכירות, אופן העברת משוב, הקשבה, וכיצד לפתח נחישות בחיים ובעבודה.

התוצאות שהשגנו בשנים האחרונות מדברות בעד עצמן, התרומה של רועי לתהליכים פנימיים בתוך המכללה הייתה חשובה מאוד.

חשוב לזכור שבעולם המודרני בו יש הצף של מידע, הצף של יועצים ומאמנים חשוב לבחור את הדמות שהכי מתאימה עבור הארגון שאתה מייצג.

לרועי יש את היכולת להתאים את עצמו לפי צרכי הארגון תוך שילוב של מקצועיות, שרותיות, חדשנות , ומתן ערך מוסף.

בברכה,

אמיר אדרי – מנהל שיווק

"הקורס מעניין, חוויתי, ממוקד והותאם לעבודת היום יום של המנהלים בשטח. העבודה מול רועי הייתה מקצועית וכללה תהליך אבחון בארגון (רועי נפגש עם מנהלים ועובדים במתחמים ושמע את האתגרים שהם מתמודדים אתם מול העובדים והלקוחות) והקשבה אמיתית לצרכי הארגון ובעיקר למנהלים ששאלו והתייעצו גם במהלך ההפסקות. המנהלים למדו הצבת מטרות ויעדים, איך לאמן עובדים לתוצאות באופן אפקטיבי, כיצד לבנות תורת מכירות יעילה ולהטמיע אותה, הנעת עובדים, מתן משוב, ראיון עבודה, איך לפתח נחישות בחיים ובעבודה והקשבה ככלי לחיים.

הנושאים הועברו בדרך מיוחדת ואחרת השילוב של נושאים חדשים ובעלי ערך למשתתפים כמו נחישות והקשבה בחיים תרמו מאוד לחוויית המשתתפים, המנהלים יישמו והטמיעו נושאים מסוימים במהלך הסדנה.

המיוחד בקורס שהוא לא רק נתן כלים בעבודה אלא גם בחיים האישיים.. ומבחינת המנהלים זה היה שילוב מנצח!

איילת הורוביץ – חירק, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני

כחודשיים לפני תקופת הקורונה, בהמלצת חברה טובה, סגרתי עם רועי ישורון- הבעלים של חברת GROW, ליווי להשבחת מערך המכירות בחברת פרופרטי.
רועי ניתח את המצב, הגדרנו יחד מטרות ויצאנו לדרך… זמן קצר לאחר שכבר התחלנו לראות תוצאות,
התחילה תקופת הקורונה, ונדרשנו לעשות הגדרה מחודשת של מטרותינו…
ביעילות ובמהירות שיא, צלחנו את התקופה הלא פשוטה, ועמדנו במטרות החדשות.

בניצוחו של רועי, ובליווי הצמוד של יניב- יועץ מכירות מחברת GROW,
שיפרנו משמעותית את מערך המכירות,
הן ברמת הטלמיטינג והן ברמה הפרונטלית.
גם היום GROW ממשיכים ללוות אותנו דרך קבע, כשותפים מלאים,
ואין ספק, שההשקעה חוזרת אלינו בתוצאות ובאיכותן.

תום קוסטיקה- שרון
מנכ"ל פרופרטי- נדלן בעיניים פקוחות.

לרועי ישורון היקר,

לאחר תקופה של עבודה משותפת אני מבקש להביע את הערכתי הרבה לעבודתך המקצועית והמסורה שבוודאי סייעה רבות להצלחתנו בגיוס, רישום ומימוש סטודנטים למרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.

ידעת לקרוא נכון ובאופן מדויק את מפת הנרשמים. הצגת תוכנית עבודה מסודרת בתחום גיוס/רישום סטודנטים ושימשת מנחה מעולה למנהלת מדור "יועצות הלימודים" באגף השיווק.

במהלך העבודה ביקשתי ממך לשמש לי כיועץ אישי בכל הקשור לפיתוח אגף השיווק, ע"י איתור קהלים חדשים ואתה עושה זאת במקצועיות רבה.

אישיותך המיוחדת יצרה קשרי אמון בינינו ואני רואה ברכה גדולה בכך.

בכבוד רב,

יהודה (הודי) ליברמן 

מנכ"ל

את שירותיו של רועי שכרנו בעת שדרוג מערך המכירות של מרכז מהותי. ידענו כי אנחנו לא מממשים את פוטנציאל המכירות של המרכז ופנינו לעזרתו של רועי. המטרות המרכזיות של התהליך היו: חלוקת תפקידים מחודשת בתוך המערך הקיים, שיפור יכולות המכירה של הצוות וגיוס אנשי מכירות חדשים.

כבר בפגישה הראשונה שרובה יועדה להיכרות של רועי עם המצב הקיים, ראינו את יכולותיו הייחודיות של רועי. השאלות של רועי ויכולת ההקשבה יוצאת הדופן שלו, הובילו למספר תובנות חשובות וזאת עוד לפני שהתחלנו בתהליך.

בליוויו של רועי, ענינו על השאלות והגענו למסקנות שהובילו אותנו לבנייה מחודשת והידוק הגדרות התפקיד במערך המכירות. את תהליך שיפור יכולות המכירה של הצוות חילקנו לשני שלבים: סדנת הקשבה ואימונים אישיים. מטרת הסדנה הייתה לשים פוקוס על הנושא המרכזי שיכול לקדם כל שיח ובוודאי שיח של מכירות – הקשבה. כל צוות מהותי עבר את הסדנה והיא היוותה בסיס לשלב הבא. בשלב השני עבדנו על אימונים אישיים עם צוות המכירות, שכללו האזנה לשיחות, ניתוחן, איתור החולשות של כל אחד והגדרת נושאים לשיפור ומעקב. 

המטרה הבאה הייתה גיוס אנשי מכירות. במהלך תהליך הגיוס, רועי עזר לנו לבנות את פרופיל איש המכירות אותו אנחנו מחפשים, להבנות את השאלות לראיונות העבודה והיה מעורב בראיונות בשלבים המתקדמים של תהליך הסינון, עד לגיוס האנשים המתאימים.

לרועי יש ידע רב ומומחיות גדולה בתחום זה והרגשנו שקיבלנו מענה מקצועי לכל שאלה ובעיה. בנוסף למענה המקצועי, העבודה עם רועי הייתה נעימה, מפרה ומעצימה.

היום, כשנה אחרי שהתחלנו את תהליך הליווי, אנו רואים תוצאות ברורות גם ביעדי המכירות וגם בשיפור המיומנויות של כל אחד מאנשי המכירות ושמחים להגיד כי מטרות התהליך הושגו.

אנו שמחות להמליץ על רועי בביטחון מלא ויודעות שהוא יתרום רבות לכל ארגון/חברה לה הוא ייתן את שירותיו.

בברכה,

אסנת גבעתי – מנהלת מהות החיים

ונטע סתר – מנהלת שיווק ומכירות

רועי ישורון הוא אחד מהאנשים היותר אינטליגנטיים שפגשתי, בוודאי בתחום הייעוץ, הליווי למנהלים והדרכת צוותים.

רועי הוא בעל יכולת למידה מהירה של הארגון, הסביבה העסקית בו הוא פועל, מפת הצרכים והאינטרסים הפנימיים בארגון על מחלקותיו השונות ואיתור מדויק של העוצמות והחולשות של הארגון והפרטים המרכיבים אותו במישורים השונים.

רועי מתודולוגי ברמה ראויה להערצה, הוא חושב מסודר, מתכנן, מבצע ומודד את הביצועים שלו מול התכנון ובאותו אופן משדר למודרכים על ידי דוגמא אישית שהיא על פי דרכו המקצועית – הדרך היעילה ביותר להעביר מסרים עם סיכויי קליטה גדולים מהרגיל.

לרועי יכולת לא רגילה לקרוא אנשים ולהגיע איתם לאינטימיות מקצועית שמזמינה אותם להפתח, להקשיב ולהפנים את המסרים המועברים.

בעבודת העצמה אחד על אחד שרועי ביצע עם מספר עובדים בחברה אותה אני מנהל, התוצאות היו מצוינות ורועי קידם אותם ברמה האישית למחוזות אחרים… טובים בהרבה מהמקום בו היו לפני המפגשים עם רועי.

אני ממליץ בלב שלם לכל מי שמתלבט – להיפגש עם רועי ולגלות זאת בעצמו.

עדי אלפנדרי, מנכ"ל

רועי וחברת GROW זכו אצלנו במכרז תחום השבחת מכירות למנהלי ועובדי CityR Group.

האתגר היה להעצים ולשפר יכולות מכירה לצוותים משופשפים ומנוסים ולהטמיע תהליכי ניהול מכירות חדשניים תוך הצבת יעדי מכירות שאפתניים ועמידה בהם.

לאחר מספר חודשי הדרכה וליווי שכללו:

  • מפגשים קבוצתיים מעצימים עם כל פורום מנהלי וצוותי המכירות של החברה.
  • אימונים אישיים לכל אחד ממנהלי תיקי הלקוחות.
  • צפייה בפגישות פרונטליות, מתן משובים אישיים, בניית ארגז כלים לכל שלבי מהלך המכירה ושיפור יכולות המכירה.


אני רוצה להודות לרועי על המקצועיות והאכפתיות שהוא מביא איתו לכל משימה,

רועי הצליח להתחבר לכל מנהל תיקי לקוחות באופן אישי, לזהות חוזקות וחולשות של כל אחד ולהביא אותנו לייעדים וביצועים יוצאי דופן.

רועי מעל הכל הוא אדם מעורר השראה, כריזמטי, יודע להוביל תהליכים חוצי חברה וכל זאת בחן, בהומור ובחתירה ליעד.

תודה רבה ונמשיך גם השנה,

יוליה כץ – מנהלת מערך מכירות ומנהלי תיקי לקוחות CityR Group