ייעוץ מכירות

ב GROW אנו מספקים ייעוץ מכירות מקיף להשבחת מערכי מכירות קיימים, או הקמה של מערכי מכירות חדשים. אנו בעלי ניסיון רב שנים בליווי מערכי מכירות מכל הסוגים: טלמרקטינג, טלמיטינג, מכירות פרונטליות בפגישות מתואמות, מכירות מדלת לדלת, וגם מכירות בעולם החדש – בשיחות זום (או פלטפורמות וידיאו אחרות).

כמו כן אנו מספקים שירותי ייעוץ מכירות למחלקות שימור לקוחות, במטרה להקטין את אחוזי הנטישה של לקוחות, ולהגדיל את הרווחיות.

יועצי המכירות שלנו מנוהלים באופן ישיר ע"י מנכ"ל החברה, רועי ישורון, שהנו יועץ מכירות ומאמן מכירות מהוותיקים והבכירים בישראל, ומטרתנו היא להפוך את מערך המכירות שלכם למקצועי במאת האחוזים. מערך כזה שמייצר מכירות לאורך זמן, בעקביות ובשיטתיות.

חשוב לציין שיועץ מכירות מבחינתנו הוא לא רק יועץ המתמחה בהגדלת מכירות, אלא גם עושה עבורכם פעולות בפועל, ליצירת תשתית מעולה למחלקת המכירות.

יועץ מכירות של GROW יוכל לתת לכם מענה לכל אחד מהתחומים הבאים:

למרות הניסיון רב השנים שלנו, אנחנו לא מגיעים מראש עם הפתרון, ולכן כשיועץ מכירות שלנו מגיע אליכם לחברה, הוא מתחיל ראשית עם למידה מעמיקה של החברה, של שיטות המכירה הקיימות, ושל הצרכים הספציפיים שלכם, כדי לפתח תשתית שבאמת מותאמת אליכם, ואינה שכפול של מערך מכירות אחר שאותו יועץ מכירות פיתח בעבר עבור לקוח אחר. פעמים רבות אנחנו "ממציאים את הגלגל מחדש" ובונים מודל מכירה חדשני, או שיטת תגמול עם אלמנטים חדשנים, ומשתמשים בידע שצברנו לאורך השנים, לצד היצירתיות והרצון להתפתח ביחד עם הלקוחות שלנו, באופן עקבי.  

יועץ מכירות של GROW הוא לא רק אדם שיודע להעביר סדנת מכירות מהנה, או לנהל סימולציית מכירה אפקטיבית, אלא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, בעל ניסיון רב, שיודע לבנות תשתית ולייצר הגדלת מכירות אמיתית בעסק, לאורך זמן.

יחד עם זאת, חשוב לנו לומר: יועץ מכירות הוא לא קוסם. זהו תהליך משותף, שבו נדרשת מכם השקעה, רצינות, ורצון ליישם ברמה הגבוהה ביותר. אתם צריכים להיות בנויים לעבודה שיטתית, לרצות את זה, ולהיות מחויבים לזה – ואז נוכל להגיע איתכם לרמה הגבוהה ביותר של מכירות בעסק שלכם.

רוצים להגיע למערך מכירות מנצח?

אתם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון ולהשאיר פרטים כאן.
מבטיחים לחזור אליכם בהקדם.