הדרכות מנהלים

ב GROW אנו מציעים הדרכות מנהלים, סדנאות מנהלים וקורס מנהלים, שמיועדים הן לפיתוח מנהלים מנוסים והן להכשרת מנהלים חדשים לתפקיד.  

תכני ההדרכות והקורסים יבחרו לאחר שנכיר את עולם התוכן שלכם, את המנהלים שלכם, את הרקע הניהולי שלהם, ואת הצרכים הספציפיים והנושאים שאתם מעוניינים לשפר.

כאשר אנו מעבירים הדרכות מנהלים וסדנאות מנהלים אנו מכוונים לעשייה ולהתקדמות אמיתית בשטח ולא ללימוד תיאורטי, ולצורך כך אנו מקנים למנהלים כלים פרקטיים, לצד עבודה על שינוי תפיסות ואמונות מגבילות שמעכבות אותן היום בתפקיד.  

מה אנחנו מלמדים?

כל התכנים המפורטים כאן יכולים להיות מועברים כסדנת מנהלים, קורס מנהלים, או הכשרת מנהלים חדשים:

ה- ROI של הכשרת מנהלים וקורס פיתוח מנהלים הוא עצום, כיוון שהמנהלים הם הכוח המניע בארגון שלכם, ומנהל טוב הוא השקט שלכם.

למי זה מתאים?

קורס מנהלים וסדנת מנהלים מיועדים לכל שדרות הניהול, החל מניהול זוטר ועד לדרגים בכירים. אנו נותנים פתרון ספציפי וממוקד למנהלים בתחום המכירות: קורס מנהלי מכירות, קורס  ניהול מוקדי מכירות, הכשרת מנהלי מכירות חדשים, קורס מנהלי צוותי מכירות ועוד. קורסים אלו מועברים על ידי יועץ מכירות ומאמן מכירות בכיר, בפיקוחו של רועי ישורון, מנכ"ל החברה, שמעביר בעצמו חלק מהתכנים.

בנוסף לכך אנו נותנים מענה לכל מנהל, בכל תחום בארגון, תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר בעולם הניהול, שמייצרים תוצאות יוצאות דופן.

מהו האורך של קורס מנהלים וסדנאות מנהלים?

האורך משתנה בהתאם לצרכים שלכם, החל מסדנת מנהלים בת 3 – 4 שעות ועד לקורס מנהלים באורך 6 ימים מלאים, הכל בהתאם לצורך. בסיום ההדרכות, או במקביל אליהן אנו מספקים ליווי מנהלים בעת הצורך, על ידי צוות היועצים והמאמנים של GROW.

כמו בטבע, שום דבר לא עומד במקום. או שאתה צומח, או שאתה נובל. פיתוח מנהלים הוא חובה, כי צמיחה של ארגון תלויה בצמיחה של המנהלים שלה.

רוצים להשקיע בפיתוח מנהלים ולקבל את ההשקעה בחזרה עם ריבית?

צרו איתנו קשר ונבנה לכם את קורס המנהלים המושלם לצרכים שלכם.