טלמרקטינג וטלמיטינג

אם אתם מעוניינים במוקד טלמרקטינג או טלמיטינג (קביעת פגישות בטלפון) מקצועי שמייצר לכם מכירות, אולם לא רוצים להתעסק בזה בפועל: לגייס עובדים ומנהלים, להכשיר אותם, לכתוב תסריטי שיחה, לבנות שיטות תגמול, להניע ולתמרץ, לטפל בעזיבות ובבעיות משמעת – יש לנו פתרון מעולה בשבילכם !

ב GROW אנו מציעים לכם פתרון מקצועי לתחום הטלמרקטינג והטלמיטינג, שמייצר לכם תוצאות מכירה מעולות לאורך זמן.

איך זה עובד?

אנו מקימים מוקד טלמרקטינג או מוקד טלמיטינג עבורכם, כאשר הנציגים מועסקים ומנוהלים על ידינו באופן מלא, ויושבים פיזית אצלכם בחברה. באופן הזה GROW חוסכת לכם זמן, נותנת לכם שקט נפשי, ובשורה התחתונה – עוזרת לכם להגדיל את המכירות!

מהם שלבי העבודה?

שלב א' - אבחון

אנו לומדים לעומק על החברה, המוצר או השירות, נהלי העבודה, הלקוחות, וכל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים בהקמת מוקד מכירות טלפוניות, או בהקמת מוקד טלמיטינג.

שלב ב' - הקמת תשתית

אנחנו בונים תשתית ייעודית למוקד: תורת מכירות מלאה, נהלי עבודה, דו"חות ניהול ובקרה, נהלי עבודה, תוכנות CRM וטלפוניה, מערך ניהול ידע ועוד.

שלב ג' - גיוס צוות

אנחנו מגייסים מנהל מוקד מקצועי ונציגים מעולים, בתהליך מיון וגיוס קפדני ומהיר.

שלב ד' - הכשרה

אנחנו מבצעים הכשרה מקצועית לצוות, כולל סימולציות מכירה שמכינות אותם באופן מושלם לתפקיד.

שלב ה' - תוצאות

אנו מנהלים את המוקד באופן שוטף, כאשר הפרויקט מלווה תמידית על ידי יועץ מכירות בכיר של GROW, בעל ותק רב וניסיון בטלמרקטינג לעסקים וטלמיטינג לעסקים.

אנחנו לא עוד חברה שמספקת שירותי טלמרקטינג, או חברה לתיאום פגישות (טלמיטינג לעסקים). אנחנו מומחי מכירות אמיתיים, שיכולים לתת לכם יתרון תחרותי מול המתחרים שלכם, על ידי הקמת מוקד הטלמרקטינג המקצועי ביותר בשוק שבו אתם פועלים.   

אילו פרויקטים מעניינים אותנו ב GROW?

מבחינתנו מיקור חוץ הוא סוג של שותפות. תהליך סינרגטי שבו אנחנו הופכים לחלק חשוב בחברה שלכם ואתם הופכים לחלק חשוב בחברה שלנו. כדי שמערכת היחסים הזו תעבוד, יש כמה דברים שחשובים לנו: 

כשאתם עונים על התנאים האלו – אנחנו יכולים להיות הפרטנרים הכי טובים שהיו לכם.

רוצים לשוחח איתנו ולשמוע עוד על טלמרקטינג לעסקים?

 אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.